Kuruluş Osman canlı izle! ATV Kuruluş Osman 59. yeni bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

spot_img

Ankara Havadis, Asayis, İktisat ve Turizm Haberlerinin yer aldığı platformumuz size Ankara Hakkında hoş bilgiler vermektedir.

Kuruluş Osman 59. kısmını izleyenler artık heyecanla 60. kısım fragmanını bekliyor! Baş rollerinde Burak Özçivit’i gördüğümüz Kuruluş Osman 59. kısmı yeniden çok heyecanlıydı! Kuruluş Osman yeni kısım fragmanı çıktı mı? Yeni kısım fragmanı yayımlandı mı?

KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE!

KURULUŞ OSMAN 60. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni kısım fragmanı bugün yayınlanacak olan kısmın sonunda çıkacaktır. Takipte kalabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Bu dökülen kanın hesabı sorulacak”

UMUR BEY’İN OBASINA MOĞOL BASKINI

Osman Bey’in ihtarlarına kulak asmadan Moğolların kampını basmaya giden Umur Beyefendi ve alpleri, Nikola tarafından uyarılan Togay tarafından tuzağa düşürülür. Togay’ın kumandanı Camuha da nökerleri ile birlikte savunmasız kalmış Umur Beyefendi obasına baskın düzenler. Malhun Hatun ve bir avuç alp obayı savunmak için mevt kalım gayretine girer.

NİKOLA FIRSATTAN İSTİFADE EDİYOR

Osman Beyefendi ve Togay ortasındaki muahedeyi bozmayı başaran Nikola, düşmanlarının birbirini kırmasından faydalanmak isterken; Togay’ın muahedeyi bozduğunu düşünen Osman Beyefendi, Kayı Obası’na akın ihtimaline karşılık tedbir alır.

OSMAN BEYEFENDİ HESAP SORUYOR

Nikola tarafından yalnız bırakılan ve tuzağa düşen Umur Beyefendi, yaşadığı başarısızlığın akabinde büyük pişmanlık yaşar. Umur Beyefendi obasının yaralarını sarmak için derhal harekete geçen Osman Beyefendi, Umur Bey’den ise Türkmenlerin istikbalini tehlikeye atmasının hesabını soracaktır.

MALHUN HATUN MOĞOL SALDIRISINA NASIL KARŞI KOYACAK?

Osman Beyefendi, tüm ihtarlarına karşın başına buyruk hareket eden Umur Bey’de nasıl hesap soracak? Umur Bey’i tuzağa düşüren Togay, Osman Bey’e karşı nasıl bir atılım yapacak? Malhun Hatun obasını Moğollara karşı nasıl savunacak? Osman Beyefendi, Togay’ın beklenen saldırısına karşı nasıl tedbir alacak? Osman Bey’in Moğollarla yaptığı mutabakatın bozulmasını Nikola nasıl kıymetlendirecek? Osman Beyefendi, Malhun Hatun’la evlenme kararını yine kıymetlendirecek mi? Umur Beyefendi yaşadığı başarısızlığın akabinde kendini affettirmek için ne yapacak?

KURULUŞ OSMAN SON KISIMDA NE OLDU?

Osman Bey’in güç kararı!

NİKOLA’NIN PLANI BOZULUOR

Pir Edebalı’nın ortaya girerek Osman Beyefendi ve Umur Beyefendi ortasındaki mümkün çatışmayı önlemesinin akabinde; Umur Beyefendi, Togay’a saldırmaktan vazgeçer. Umur Bey’in gelmemesi üzerine Togay’ı tuzağa düşürme planı bozulan Nikola, Osman Beyefendi ve Togay ortasındaki barışı bozmak için harekete geçer.

OSMAN BEYEFENDİ KARARINI BALA HATUN’A AÇIKLIYOR

Osman Beyefendi, Göktuğ ve Alpleri elçi göndererek Togay’a mutabakata sadık kalacağını bildirirken; Pir Edebalı, evlilik konusunda Umur Bey’i ikna etme misyonunu üzerine alır. Osman Beyefendi ise Pir Edebalı’nın tavsiyesini beyefendilerle istişare ettikten sonra Malhun Hatun’la evlenmeye karar verdiğini Bala Hatun’a açıklar.

MALHUN HATUN NE REAKSİYON VERECEK?

Malhun Hatun, Osman Bey’in kendisi ile evlenmek istemesine ne reaksiyon verecek? Umur Beyefendi, Osman Bey’in kızıyla evlenmesine razı olacak mı? Bala Hatun, Osman Bey’in evlilik kararını nasıl karşılayacak? Nikola, Togay’ı kışkırtmak için nasıl bir oyun kuracak? Togay, Osman Bey’den intikam almak için beklediği fırsatı ele geçirebilecek mi? Pir Edebalı, Umur Bey’i Osman Bey-Malhun Hatun evliliğine ikna edebilecek mi?

Üretim, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ilişkin; genel direktörlüğünü Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Beyefendi karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Özçivit

Nurettin Sönmez

Ragıp Savaş

Emre Basalak

Özge Törer

Buse Arslan

Aslıhan Karalar

Açelya Özcan

Yiğit Uçan

Emel Dede

Ali Sinan Demir

Ömer Ağan

Ayşen Gürler

Seda Yıldız

Ahmet Kılıç

Abidin Yerebakan

Didem Balçın

Selin Deveci

Celal Al

Burak Çelik

Davet Şensoy

Tolga Akkaya

Çağkan Çulha

Mete Deran

Yeşim Ceren Bozoğlu

Erkan Avcı

Seçkin Özdemir

Ahmet Yenilmez

Emin Gürsoy

Bahtiyar Engin

Oğuz Kara

Kahraman Sivri

Cüneyt Arkın

Kanbolat Görkem Arslan

Seray Kaya

Sezanur Sözer

Umut Karadağ

Maruf Otajonov

Zeynep Tuğçe Bayat

Zabit Samedov

Mert Turak

Tekin Temel

Yağızkan Dikmen

Kartal Balaban

Funda Güray

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...