Kara yollarında durum

spot_img

Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen bölümlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu’nun Edirne Batı-Lalapaşa kavşaklarında alt geçit imalatı çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametten iki istikametli sağlanıyor.

Çeşme-İzmir Otoyolu’nun İzmir istikametinde (Güzelbahçe-Marina kesimi) orta refüj aydınlatma lambaları bakım çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun sol şeridi trafiğe kapatılarak, şoförler sağ ve orta şeritlere yönlendiriliyor.

Anadolu Otoyolu’nun Yeniçağa-Dörtdivan kavşakları 2-3. kilometrelerinde heyelan ıslahı ve üstyapı tamir çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimli sürdürülüyor.

Ankara Etraf Otoyolu’nun Elvankent-Eskişehir kavşakları 6-9. kilometrelerinde köprülü kavşak imal çalışmaları nedeniyle Eskişehir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Elvankent istikametinden iki istikametli devam ediyor.

Bursa Etraf Otoyolu’nun Yalova Ayrımı-Yenişehir kavşakları 2-7. kilometrelerinde üstyapı bakım ve tamirat çalışmaları sebebiyle Ankara-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım İzmir-Ankara istikametinden iki taraflı yapılıyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun Gemlik Hür Bölge-Çağlayan kavşakları İzmir istikameti 3-11. kilometrelerinde bakım ve tamirat çalışması gerçekleştiriliyor. Bu kesimde ulaşım otoyolun İstanbul istikametinden iki taraflı sağlanıyor.

Edirne-İstanbul yolunun 46-47. kilometrelerinde süratli tren çalışmaları münasebetiyle Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma İstanbul istikametinden iki taraflı müsaade veriliyor.

Akçakoca-Düzce yolunun 6. kilometresindeki heyelan nedeniyle şoförler servis yoluna yönlendiriliyor.

Tokat-Sivas yolunun (Tokat etraf yolu) 17-18. kilometrelerindeki üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Merve Hasret Çakır

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...