Kara yollarında durum

spot_img

Ankara Havadis, Asayis, İktisat ve Turizm Haberlerinin yer aldığı platformumuz size Ankara Hakkında hoş bilgiler vermektedir.

Kara yollarının üretim, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen bölümlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Ankara Etraf Otoyolu’nun Pozantı-Konya Kavşağı 5-6’ncı kilometreleri ortasındaki köprü tamir çalışmaları nedeniyle ayrım kolu trafiğe kapatılarak Ankara ve Konya istikametinde ulaşım Polis Akademisi Kavşağı’ndan sağlanıyor.

Bursa Etraf Otoyolu’nun Yalova-Yenişehir Kavşağı 2-7’nci kilometreleri ortasında üstyapı bakım-onarım çalışmaları nedeniyle Ankara-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım İzmir- Ankara istikametinden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Kocaeli-Sakarya yolunun 5’inci kilometresinde sanat yapısı imal çalışmaları nedeniyle İstanbul tarafı trafiğe kapatılarak ulaşım yan yoldan yapılıyor.

Milas-Yatağan yolunun 32-37’nci kilometreleri ortasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor.

Merzifon-Havza yolunun 38-42’nci kilometreleri ortasında kavşak ve yan yol üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Yıldızeli-Sivas Ayrımı-Direkli-Bedirli yolunun 17-19’uncu kilometreleri ortasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşıma servis yolundan iki istikametli müsaade veriliyor.

Kızılkaya-Korkuteli yolunun 0-2’nci kilometreleri ortasında bölünmüş yol imal çalışmaları nedeniyle Korkuteli istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Korkuteli-Kızılkaya istikametinden iki taraflı sağlanıyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11’inci kilometreleri ortasında yol üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Elazığ-Bingöl yolunun 5-9’uncu kilometreleri ortasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli yapılıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45’inci kilometresinde bulunan Akyazı Tünelinin Akçaabat-Trabzon tarafındaki güney tüpünde yapılacak elektrik elektronik sistemleri bakım tamirat çalışması nedeniyle 08.00-17.00’de tünel trafiğe kapatılarak ulaşım servis yoluna yönlendiriliyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Merve Hasret Çakır

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...