Başkentteki uyuşturucu operasyonunda firari baba ve oğlu 10 bin uyuşturucu hap ile yakalandı

spot_img

Ankara Havadis, Asayis, İktisat ve Turizm Haberlerinin yer aldığı platformumuz size Ankara Hakkında hoş bilgiler vermektedir.

Ankara’nın Altındağ ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, firari baba ile oğlu 10 bin uyuşturucu hap ile yakalandı.

Alınan bilgiye nazaran, Altındağ İlçe Emniyet Müdürlüğü Hata Tedbire ve Soruşturma Ofis Amirliği takımları, bir ihbarı kıymetlendirerek 10 günlük takibin akabinde Örnek Mahallesi 662’inci sokaktaki adrese operasyon düzenledi.

Yapılan aramada, saksılar içerisinde 5 kök Hint keneviri ve 16 başka poşet içerisinde farklı form ve renklerde yükü 3,22 kilogram olan 10 bin uyuşturucu hap ele geçirildi.

Takımlar, operasyon sırasında adreste bulunmayan şüphelilerin yakalanması için başlattığı çalışma sonucunda, firari Mehmet Yılmaz ile oğlu Mertcan Yılmaz’ı gözaltına aldı.

Emniyetteki süreçleri yapılmak üzere Altındağ Şehit Köksal Kaşaltı Polis Merkezi Amirliğine getirilen şüphelilerin, cezaevi firarisi olduğu ve çok sayıda misal hatadan sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Ömer Olcay

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...