Aşkın Tarifi 2. Bölüm fragmanı izle! KANAL D Aşkın Tarifi yeni bölüm fragmanı izle! Aşkın Tarifi 1. bölüm izle

spot_img

Aşkın Tanımı 1. Kısım full izle! Aşkın Tanımı 1. Kısım tamamı izle! KANAL D ekranların sevilen dizisi Aşkın Tanımı 1. Kısım seyret! Aşkın Tanımı 1. Kısım tek modül izle! Aşkın Tanımı 1. Kısım tamamı izle! Aşkın Tanımı 2. son kısım fragmanı izle.

AŞKIN TANIMI 1. KISIM FULL İZLE!

Aşkın Tanımı dizisi KANAL D ekranlarında 1. kısmıyla yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 1. kısmın akabinde artık de Aşkın Tanımı 2. Kısım için araştırmalarına başladılar. Aşkın Tanımı 2. Kısım fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Aşkın Tanımı 2. Kısım fragmanı yayınlandı. Aşkın Tanımı 2. Kısım fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz…

AŞKIN TANIMI 2. KISIM FRAGMANI İZLE

AŞKIN TANIMI 2. KISIM ÖZETİ

Lansman gecesindeki öpüşme olayı, herkeste şok tesiri yaratır. Naz, karşılaştığı bu hadsizliği içine sindiremez ve Fırat’ı kovar. Öbür yandan Taylan, Fırat’ın bunu yapmasının arkasındaki sebebi aramaya başlar. Fırat ise utanç içindedir. Naz’a kendisini affettirmeyi başına koyar. Bunun için o denli şeyler yapar ki, işler bir anda bilakis döner ve bu sefer da Naz’ın Fırat’ı restorana dönmeye ikna etmesi gerekir.

Naz, Fırat’ın dünyasıyla da birinci sefer bu sayede karşılaşır. Fırat’ın sıcacık dünyası, buzlar kraliçesi Naz’ın bile yavaş yavaş erimesine neden olur. Fırat ve Naz, Fırat’ın mahallesinde, sürprizlerle dolu, hiç unutamayacakları bir akşam geçirirler. Lakin öteki tarafta Taylan da boş durmaz. Fırat ve Naz, Taylan’ın yeni atılımıyla şaşkına dönecektir. Pekala, Fırat bu mağlubiyetle geri mi çekilecek, yoksa kalıp savaşa devam mı edecektir?

AŞKIN TANIMI DİZİ KONUSU

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, mukadderatıyla oynayan ünlü ömür koçu Tabip Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı seyahat, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında yeterli bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yine kavuşurken; restoranın sahibi, hoşlar hoşu Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tanım defterinde bir tek Aşkın Tanımı olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk seyahatine çıkan Fırat, Hekim Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tanımını bulabilecek midir, ya da Aşkın Tanımı var mıdır?

AŞKIN TANIMI DİZİSİ HAKKINDA

Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı Aşkın Tanımı bu akşam saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaştığı dizinin takımında Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır üzere isimler yer alıyor.

İmalini NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tanımı dizisinin direktör koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

AŞKIN TANIMI 1. KISIM İZLE!

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...