Amerikalı model Stephanie Palomares güzelliğini günde 10 defa cinsel ilişkiye girmeye borçluymuş

spot_img

Âlâ görünmenin sırrının ardında cinsel ilşki olduğunu söyleyen Nevada, cinsel tatmin kadar hiç bir şeyin beyin ve vücut için rahatlatıcı olmadığını söyledi.

İlgi sırasında kan dolanımının tüm bedende süratli bir halde meydana geldiğini söyleyen Nevada, bundan ötürü cildinin çok daha düzgün göründüğünü söyledi.

Yeterli görünmenin sırrının ardında cinsel ilgi olduğunu söyleyen Stephanie, cinsel tatmin kadar hiç bir şeyin beyin ve vücut için rahatlatıcı olmadığını söyledi.

Bağ sırasında kan sirkülasyonunun tüm bedende süratli bir biçimde meydana geldiğini söyleyen Stephanie, bundan ötürü cildinin çok daha güzel göründüğünü söyledi.

Günde on sefer alakaya girdiğini söyleyen Stephanie, en çok genel tuvalet ve restoranların art kısımlarında cinsel birliktelik yaşamayı sevdiğini söyledi.

Ünlü model ağızları açık bırakan itiraflarına şu formda devam etti. Stephanie, erkek arkadaşı ile tüm gün boyunca bağlantıya girdikten sonra bir şeyler içmek restoranta gittiğini ve gizlice restoranın art kısımlarına girip orada bağlantıya girme alışkanlığı olduğunu söyledi.

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...