AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Kırşehir’de konuştu Açıklaması

spot_img

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, “Hem iktidarımız hem devletimiz kaos yaratma, birlik ve beraberlik ortamını bozmaya yönelik, huzurumuzu bozmaya yönelik teşebbüslere asla müsaade etmeyecek.” dedi.

Sarıeroğlu, AK Parti Kırşehir Vilayet Başkanlığında düzenlenen teşkilat toplantısında yaptığı konuşmada, 5 ay evvel kongre için Kırşehir’e geldiğini belirterek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının tesirinin daha da azaldığı, geleceğe bu manada daha umutla bakılan günlerde kentte olmaktan memnunluk duyduğunu söyledi.

“Allah’a hamdolsun dünyada hepimizin içini cızlatan görmek istemediğimiz o imgelerin ülkemizde yaşanmamış olmasından ötürü da büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Birileri bir kenarda el ovuşturdu, hastanelerde kuyruklar olsun diye beklediler. İktisat ile ilgili çok daha farklı süreçlerin yaşanmasının maalesef ki hayalini kurdular. Lakin o gönüllerinden geçen şey çok şükür ki olmadı. Zira 20 yıldır bu ülkede AK Parti var. Zira tüm takımlarıyla tüm Türkiye‘yi başta sıhhat hizmetleriyle donatan bir AK Parti iktidarı vardı. Yaptığımız yatırımlar, hastaneler, kurduğumuz üniversitelerimizde yetiştirdiğimiz sıhhat çalışanları, nitelikli takımlarımız, toplumsal güvenlik sistemimizin geldiği evre sayesinde çok şükür ki bu süreci öteki ülkelerden çok farklı yaşadık.”

“Fitneye, fesada, bizi birbirimize düşürme çabalarına asla izi vermeyeceğiz”

AK Parti teşkilatlarının 2023 maksatları doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağını anlatan Sarıeroğlu, şunları kaydetti:

“Fitneye, fesada, bizi birbirimize düşürme uğraşlarına asla izi vermeyeceğiz. Bakın, Türkiye’de huzurumuzu bozmaya yönelik, kaos yaratmaya yönelik son günlerde birtakım teşebbüslerle karşı karşıyayız. Biz AK Parti olarak duruşumuzu bozmayacağız. Türkiye’nin mayasıyız. Birlik beraberlik harcıyız. Hem iktidarımız hem devletimiz kaos yaratma, birlik ve beraberlik ortamını bozmaya yönelik, huzurumuzu bozmaya yönelik teşebbüslere asla müsaade etmeyecek. İzmir’de yaşanan bir olay oldu. Dün de bizim Hani teşkilatımıza yönelik bir hücum gerçekleştirildi. Sağduyu ve aklıselim ile hareket edeceğiz. Ülkemize yönelik plan içinde olanların planlarını bozacağız, farklı heves içinde olanların da heveslerini kursaklarına koyacağız inşallah. Bize sistem birlik beraberliğimizi, kardeşliğimizi koruma etmek. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde teşkilatımıza kolaylıklar diliyorum.”

Vilayet Lideri Seher Ünsal’ın çalışmaları ile ilgili brifing sunduğu toplantıya AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve partililer katıldı.

Sarıeroğlu, daha sonra öğretmenevinde basına kapalı düzenlenen Genişletilmiş Vilayet Toplumsal Siyasetler Liderleri Toplantısı’na katıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Abdullah Yıldız

Son Haberler

Dünya Haberleri

spot_img

Benzer Haberler

ABD’de 2021’in ilk katil eşek arısı görüldü

ABD'de 2020'de Washington'da katil eşek arısı yuvası bulunmuştu. 7 santimetreye kadar uzunluğu ve zehirli bir iğneye sahip olan bu arılar tarım ...

Simülasyon bulmaca oyunu MergeCrafter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Fiveamp LLC'nin yaptığıbulmaca simülasyon oyunu MergeCrafter, Android cihazlar için çıkışını yaptı. iOS ...

Filenin Sultanları dörtlü finale yükseldi

Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Voleybol Milletler Ligi’nde Asya temsilcisi Güney Kore’yi 3-1 mağlup etti. AVRUPA KITASINI TEMSİL EDEN ...

Yaşayan fosil lakaplı balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor

Fransa’da yapılan yeni bir araştırmada, 420 milyon yıldır var olan yaşayan fosil lakaplı Coelacanth cinsi balığın hakkında yeni bilgiler ...